KONST / Litografier / Färglitografi 14632144
nr 1463 2144
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad pt, daterad 58. Färglitografi, bildmått: 38x29, yttermått inklusive ram: 62x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:33:37
18/4 21:39:32
500 kr
25/4 06:46:54
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson